Program Młodzi Na Progu nie mógłby istnieć, rozwijać się ani ewangelizować bez nieocenionego wsparcia osób, które Bóg pociągnął do posługi w programie. Dyrektorzy Rekolekcji Spotkania to wolontariusze, będący członkami wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji (lub innej wspólnoty kerygmatycznej). Posiadają doświadczenie oraz kompetencje umożliwiające prowadzenie Rekolekcji Spotkania z ramienia Biura krajowego w Polsce. Każdy z dyrektorów jest osobą, która wcześniej prowadziła rekolekcje pod okiem uformowanego dyrektora.

Wszelkie pytania związane z konkretnym turnusem, dostępnym w naszym terminarzu prosimy kierować bezpośrednio do dyrektora prowadzącego (w przypadku braku odpowiedzi prosimy o kontakt z naszym biurem):

Kateryna Bondarenko
kontakt: kateryna.mnp@gmail.com

Ks. Adam Koppel
kontakt: a.koppel.sne@gmail.com

Klaudia Wawrzyczek
kontakt: k.wawrzyczek.sne@gmail.com

Ks. Michał Krawczyk
kontakt: naczoczeczo@wp.pl

Ks. Krzysztof Grzegorczyk
pluskrzys@op.pl

Ks. Piotr Dyduch
padyduch@o2.pl

Ks. Konrad Krzyż
konradkrzyz@gmail.com

Filip Szpankowski
kontakt: filip1011@wp.pl

Krzysztof Podsiadło
kontakt: krzysztof.podsiadlo@gmail.com

Dominika Macha – Kowalska
kontakt: dominika.macha@gmail.com

Aleksandra Małochleb
kontakt: aleksandra.mnp@gmail.com

Magda Nowak
magdaa.95@onet.pl

Agata Makowska
a.makowska.sne@gmail.com

Kasia i Mariusz Grim
margri@wp.pl

Zosia Owczarek
owczarek.zosia@gmail.com

Agnieszka Zyśko
a.zysko.sne@gmail.com

Kasia Gonera
kasia.gonera@interia.eu

Krzysztof Kaczorowski
k.kaczorowski.sne@gmail.com