Dyrektorzy RS

Program Młodzi Na Progu nie mógłby istnieć, rozwijać się ani ewangelizować bez nieocenionego wsparcia osób, które Bóg pociągnął do posługi w programie. Dyrektorzy Rekolekcji Spotkania to wolontariusze, będący członkami wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji (lub innej wspólnoty kerygmatycznej). Posiadają doświadczenie oraz kompetencje umożliwiające prowadzenie Rekolekcji Spotkania z ramienia Biura krajowego w Polsce. Każdy z dyrektorów jest osobą, która wcześniej prowadziła rekolekcje pod okiem uformowanego dyrektora.

Wszelkie pytania związane z konkretnym turnusem, dostępnym w naszym terminarzu prosimy kierować bezpośrednio do dyrektora prowadzącego (w przypadku braku odpowiedzi prosimy o kontakt z naszym biurem):

Ks. Adam Koppel
kontakt: a.koppel.sne@gmail.com
Kateryna Bondarenko
kontakt: kateryna.mnp@gmail.com
Dominika Macha – Kowalska
kontakt: dominika.macha@gmail.com
Ks. Michał Krawczyk
kontakt: naczoczeczo@wp.pl
Filip Szpankowski
kontakt: filip1011@wp.pl
Kasia Gonera
kasia.gonera@interia.eu
Magda Nowak
magdaa.95@onet.pl
Krzysztof Podsiadło
kontakt: krzysztof.podsiadlo@gmail.com
Aleksandra Małochleb
kontakt: aleksandra.mnp@gmail.com
Zosia Owczarek
owczarek.zosia@gmail.com
Agnieszka Zyśko
a.zysko.sne@gmail.com
Agata Makowska
a.makowska.sne@gmail.com
Kasia i Mariusz Grim
margri@wp.pl
Krzysztof Kaczorowski
k.kaczorowski.sne@gmail.com
Klaudia Wawrzyczek
kontakt: k.wawrzyczek.sne@gmail.com
Ks. Krzysztof Grzegorczyk
pluskrzys@op.pl
Ks. Piotr Dyduch
padyduch@o2.pl
Ks. Konrad Krzyż
konradkrzyz@gmail.com

Program MŁODZI NA PROGU jest ewangelizacyjną metodą pracy z młodzieżą. Celem programu jest stworzenie środowiska wiary wśród młodzieży oraz doprowadzenie ich do świadomej decyzji wiary.